İçeriğe geç

Spor Salonu

Spor Salonu ve GYM ler için Randevu sistemi

Hızlı Kolay ve Etkili

Spor Salonları için Chatbot ve Randevu sistemi

Spor ve fitness merkezleri için en önemli hedeflerden biri üyelerine en iyi deneyimi yaşatmaktır. Chatbot ve online randevu hizmetlerimizle müşterilerinize hem işyerinizi tanıtın hem  merkezinizi dijital randevu sistemi ile dijital dönüşüme hazırlayın.

Hızlı, Kolay, Etkili

Hizmetlerimiz

Spor salonları için randevu sistemi hizmetlerimiz aşağıdadır.

Spor merkezi Chatbot sistemi

WhatsApp, Telegram, Instagram ve Facebook üzerinden hizmet veren chatbotlarımız sayesinde üyelerinizle etkin bir şekilde iletişim kurabilir, hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Online ve Whatsapp üzerinden Randevu

Web sitenize ve sosyal medya platformlarınıza entegre edilebilecek online randevu sistemi ile üyeleriniz kurs ve eğitim programları için whatsapp ve diğer platformlardan kolayca randevu alabilirler.

Multi-Platform
Desteği

WhatsApp, WebChat, Telegram, Facebook Messenger ve Instagram üzerinden verdiğimiz hizmet sayesinde müşterileriniz tercih ettikleri platform üzerinden iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Hızlı Kolay ve Etkili

Faydaları

Chatbotlar sayesinde, spor ve fitness merkezinizin sürekli bir müşteri temsilcisi olmasına gerek kalmaz. Bu, işletmeniz için zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Kolayca erişilebilen online randevu sistemi sayesinde üyelerinizin beklentilerini karşılayarak memnuniyetlerini artırır ve onlara zaman kazandırırsınız.

Chatbotlar sayesinde sosyal medya ve diğer platformlarda daha fazla görünürlük kazanarak işletmenizin tanınırlığını ve prestijini artırabilirsiniz.