İçeriğe geç

ERP

ERP ile Whatsapp aracılığıyla konuşun

HIZLI, KOLAY VE ETKİLİ

Whatsapp ERP Entegrasyonu

BeeERP ile şirketiniz ile ilgili sorularınızı anında WhatsApp üzerinden sorabilir ve anında cevap alabilirsiniz. Siz işinize odaklanın. WhatsApp’ın işletmenizdeki her hareketi size iletmesine izin verin.

Hızlı, Kolay, Etkili

Hizmetlerimiz

ERP  için sunduğumuz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir. Dilerseniz özel özelleştirmeler ile farklı içerikler elde edebilirsiniz. 

LOGO
Integration

Logo ERP’nin Whatsapp sohbet botu ile yeni entegrasyonu, iletişim ve verimlilikte devrim yaratıyor. WhatsApp aracılığıyla müşterilerle etkileşim kurun, iş süreçlerini sorunsuz bir şekilde otomatikleştirin ve muhasebe ayrıntılarına her yerden erişin.

SAP
Integration

SAP’nin yeni entegrasyonu ile iletişim ve verimlilikte devrim yaratın. SAP Whatsapp sohbet botu süreçleri otomatikleştirir, muhasebe erişimini basitleştirir ve müşteri deneyimini geliştirir.

CRM
Integration

Gelişmiş iletişim ve verimlilik için CRM’nizi Whatsapp sohbet botuyla entegre edin. WhatsApp aracılığıyla müşteri etkileşimlerini kolaylaştırın, verileri yönetin ve ilişkileri sorunsuz bir şekilde geliştirin. CRM deneyiminizi yükseltin ve olağanüstü müşteri hizmetleri sunun.

Hızlı, Kolay, Etkili

Sistemin faydaları

Chatbot, müşterilere hızlı yanıtlar vererek 7/24 kullanılabilirlik sağlar. Müşteri sorularını yanıtlayabilir, siparişleri takip edebilir, ödemeleri işleyebilir ve sorunları çözebilir. Bu da müşteri memnuniyetini artırır.

Chatbot, entegre ERP sistemi ile verileri analiz edebilir ve raporlar oluşturabilir. Bu, iş performansını izlemek, eğilimleri belirlemek ve stratejik kararlar almak için değerli bilgiler sağlar.

Chatbot, kullanıcıların anında iletişim kurmasını sağlar. Sistem üzerinden mesajlaşarak bilgi paylaşabilir, talimat iletebilir ve sorunları çözebilirsiniz. Bu, iletişimde hızlı ve kolay bir deneyim sağlar. 

ERP uygulamalarıyla entegre olan chatbot’lar, mevcut sistemlere sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Bu, kurulum ve kullanım süreçlerini basitleştirir.