İçeriğe geç

Özel okul

Okulunuz hakkında yüzlerce soruyu bekletmeden cevaplayın

Hızlı, Kolay ve Etkili

Okulunuz hakkında bilgi sağlayan chatbot

Özel okullar için özel olarak tasarlanmış, aday öğrencilerin okulla ilgili bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlayan akıllı bir chatbot hizmeti sunuyoruz. WhatsApp, WebChat, Telegram, Facebook Messenger ve Instagram gibi popüler platformlar aracılığıyla, aday öğrencilerle iletişim kuruyor, Onlara okul hakkında doğru bilgiler veriyor ve meraklarını gerçek yanıtlarla gideriyoruz.

Hızlı, Kolay ve Etkili

Hizmetlerimiz

Özel okullar için sunduğumuz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir. Dilerseniz özel özelleştirmeler ile farklı içerikler elde edebilirsiniz.

Anında Sorun
çözümü

Chatbot’umuz, aday öğrencilerin yemek, yurt, ulaşım, sosyal tesisler, okul ve sınıflar ve daha fazlası hakkındaki sorularına hızlı yanıtlar vererek bilinçli kararlar için doğru rehberlik sağlar.
Okulunuz hakkında merak edilen her soruyu doğru bilgilerle cevaplar. çalışanlarınızı daha verimli kullanabilirsiniz

Kayıt
Desteği

Öğrencilerin doğru bir şekilde kaydolmalarını sağlayan sohbet robotları ile kabul sürecinizde ebeveynlere rehberlik edin.

Akıllı
Entegrasyon

Chatbot’umuz, okulunuzun öğrenci bilgi sistemi ile kolayca entegre olarak,  öğrencilerin devamsızlık, not bilgisi, yemek menüsü gibi onlarca soruya, kişisel bilgilerle cevap vererek, çalışanlarınızın, veliler ve öğrencilerin zamanını çalmaz.