İçeriğe geç

Güzellik Merkezi

Güzellik Merkezleri Randevu ve Bilgi Sistemi​

HIZLI, KOLAY ve ETKİLİ

Güzellik Merkezleri Randevu ve Bilgilendirme Sistemi

Güzellik ve sağlıklı yaşam merkezlerinin temel hedeflerinden biri, müşterilerine en iyi deneyimi sunmaktır. Müşteri deneyimini geliştirmek için chatbot ve online rezervasyon hizmetlerinden yararlanarak merkezinizi dijital dönüşüme hazırlayın.

HIZLI, KOLAY ve ETKİLİ

Hizmetlerimiz

Güzellik merkezleri için sunduğumuz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir. Dilerseniz özel özelleştirmeler ile farklı içerikler elde edebilirsiniz.

Güzellik Merkezleri Chatbot

WhatsApp, Telegram, Instagram ve Facebook üzerinden hizmet veren chatbotlarımız sayesinde üyelerinizle etkin bir şekilde iletişim kurabilir, hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Otomatik Randevu Sistemi

Müşteriler sistem üzerinden kendilerine uygun bir saate randevu talebinde bulunabilirler. Böylece daha pratik bir randevu deneyimi sağlanır ve personelin iş yükü azalır. İşleriniz tıkır tıkır devam eder.

Çoklu Platform Desteği

WhatsApp, WebChat, Telegram, Facebook Messenger ve Instagram üzerinden verdiğimiz hizmet sayesinde hastaların tercih ettikleri platform üzerinden iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Hızlı Kolay ve Etkili

Sistemin Faydaları

Otomatik randevu sistemi ile aynı randevunun farklı kişilere verilmesi sorunu ortadan kalkmaktadır. Sistem size otomatik olarak dolu ve boş randevuları gösterir. 

Otomatik randevu sistemi ile personelin iş yükü ve kafa karışıklığı ortadan kalkar. Siz işinize odaklanırken akıllı robotumuz randevularınızı kontrol eder.

Randevuya entegre ödeme sistemi ile hem zamanınızı etkin yönetin. Hem müşteriniz kredi kartıyla ödesin