İçeriğe geç

Hotel

Oteller için Whatsapp entegrasyonu

Hızlı, Kolay ve Etkili

Otel dijital resepsiyon

Otel resepsiyon ve müşteri hizmetleri artık karmaşık ve zaman alıcı süreçler olmak zorunda değil. Teknoloji konaklama endüstrisindeki dönüşümü hızlandırıyor ve işlerin nasıl yapıldığını yeniden tanımlıyor. 7/24 dijital rezervasyon asistanınız olarak hizmet veren yenilikçi bir WhatsApp sohbet botumuz var.

Bu chatbot, müşteri hizmetlerini otomatikleştirerek konukların sorgularına anında yanıt verir, istekleri hızla işler ve müşteri memnuniyetini sağlar. Ayrıca chatbot, CRM ve e-ticaret sistemleri ile entegre olarak misafirlerinize kişiselleştirilmiş hizmetler sunabilmenizi sağlar. 

Hızlı, Kolay, Etkileyici

Hizmetlerimiz

Some of the services we offer for hotels  are as follows. If you wish, you can get different content with special customizations.

Otel Rezervasyon Sistemi

Akıllı sohbet robotumuz, konukların sorularını anında yanıtlar ve doğru yönlendirme sağlar. Müşteri şikayet ve isteklerini hassasiyetle ele alarak hızlı çözümler sunar.

Dijital Resepsiyon

Misafirleriniz otelde kaldıkları süre boyunca aramaya gerek kalmadan WhatsApp  ile resepsiyon hizmetlerinden kolayca faydalanabilirler. (Örneğin, Alakart restoran için rezervasyon, Oda temizliği istiyorum,  Klima çalışmıyor vb..)

Hızlı, Kolay, Etkileyici

Sistemin Faydaları

Misafirlerinize lüks bir otel deneyimi sunarken teknolojinin sunduğu verimlilikten yararlanın. WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri ve sürecini otomatikleştirin ve misafirlerinize unutulmaz bir deneyim yaşatın. İster gece kalmak ister otel hizmetleri hakkında soruları olsun, chatbot’umuz her zaman yardıma hazırdır.

Otelinizin kapasitesi ve özelliği ne olursa olsun rezervasyon ve dijital rezervasyon sistemini kolayca uygulayabilirsiniz.