İçeriğe geç

E-Ticaret

Kişiselleştirilmiş Alışveriş Deneyiminizde Devrim Yapın!​

HIZLI, KOLAY VE ETKİLİ

Kişiselleştirilmiş Alışveriş Deneyimi İçin Devrim Yaratın!

Artık, müşterilerinizin alışveriş deneyimini bir üst seviyeye taşımanın ve satışlarınızı katlamak için E-ticaret Mağaza Botu ile tanışın! Bu devrim niteliğindeki sohbet botu sayesinde, müşterilerinize onların tercihlerine göre ürün bulma, soru sorma ve doğrudan sohbetten satın alma kolaylığı sağlayarak, benzersiz ve unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunun

Hızlı Kolay ve Etkili

Hizmetlerimiz

E-ticaret yöneticileri için sunduğumuz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir. Dilerseniz özel özelleştirmeler ile farklı içerikler elde edebilirsiniz.

Layer 1

Ürünlerinizi WhatsApp'ta Sergileyin

WhatsApp’taki en son envanterinizle müşterilerinizi güncel tutun. Whatsapp’ta satış yapın

Layer 1

Whatsapp'ta Sipariş Onayı

WhatsApp üzerinden doğrudan müşterilerinize sipariş onayı ve fatura güncellemelerini gönderin. Bunu Woocommerce, Shopify Opencart ile yapabilirsiniz.

Layer 1

Teklifler, İndirimler & Promosyonlar

Teklifler ve indirimler hakkında zamanında bilgi gönderin. Müşteriler için satın alma modellerine ve sezonlarına göre özel promosyonlar yürütün.

Kampanyalar

Whatsapp Chatbot, dikkat çekmek ve daha fazla müşteri kazanmak için tavsiye kampanyaları yürüterek mağazanızın pazarlama stratejisini güçlendirir. Müşteri tabanınızı genişletirken marka bilinirliğinizi artırın.

Woocommerce ve Shopify Entegrasyonu

E-ticaret Mağaza Botu, WooCommerce ve Shopify platformları ile entegre olur, mevcut altyapınıza kolayca uyum sağlar ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunar.

Multi-Platform
Desteği

Çoklu platform iletişimi ile marka erişilebilirliğini ve müşteri memnuniyetini artırın. Müşterilerle her zaman, her yerde bağlantı kurmak için WhatsApp, web sitesi chatbotları, Telegram, Instagram ve Facebook’u kullanın.

HIZLI KOLAY ETKİLİ

Sistemin Faydaları

WhatsApp üzerinden iletişim kurarak e-ticaret siparişlerini daha verimli bir şekilde tanıtın, satın ve yerine getirin.
Müşteri deneyimini iyileştirin ve müşterilerle işlem süreçlerinizdeki anlaşmazlıkları azaltın.
WhatsApp’ta promosyon ve yeni ürün kampanyalarını kullanarak müşterileri Shopify, Woo veya yerel web sitenize geri getirin.

Kullanıcı dostu proses otomasyonu, birçok manuel göreve olan ihtiyacı ortadan kaldırarak zamandan tasarruf sağlar.
E-ticaret iş süreçlerini otomatikleştirmek için güçlü araçlarla uyumludur.
Zapier ve Integromat gibi entegrasyon araçlarıyla otomasyonları, iş akışlarını, veri dönüşümlerini ve daha fazlasını kurma esnekliği.

Sık sorulan sorulara verilen yanıtları otomatikleştirin ve daha karmaşık soruları satış veya destek ekiplerinize iletin.