İçeriğe geç

Restoran Whatsapp Sipariş Sistemi

Restoranlar için whatsapp

Hızlı Kolay ve Etkili

Restoranlar için whatsapp sipariş sistemi

Restoranlar ve gıda zincirleri için sipariş sistemi ile tanışın, Kullandığınız yazılım sistemine entegre bir şekilde çalışan sipariş sistemi ie müşterileriniz ek bir program yüklemeden whatsapp üzerinden sipariş verebilir. Bu sipariş ve Ödeme otomatik olarak kullandığınız ERP yada Restoran yazılımınıza işlenir.

Hızlı, Kolay, Etkili

Hizmetlerimiz

Spor salonları için randevu sistemi hizmetlerimiz aşağıdadır.

Spor merkezi Chatbot sistemi

WhatsApp, Telegram, Instagram ve Facebook üzerinden hizmet veren chatbotlarımız sayesinde üyelerinizle etkin bir şekilde iletişim kurabilir, hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Online ve Whatsapp üzerinden Randevu

Web sitenize ve sosyal medya platformlarınıza entegre edilebilecek online randevu sistemi ile üyeleriniz kurs ve eğitim programları için whatsapp ve diğer platformlardan kolayca randevu alabilirler.

Multi-Platform
Desteği

WhatsApp, WebChat, Telegram, Facebook Messenger ve Instagram üzerinden verdiğimiz hizmet sayesinde müşterileriniz tercih ettikleri platform üzerinden iletişim kurmalarını sağlıyoruz.

Hızlı Kolay ve Etkili

Faydaları

Chatbotlar sayesinde, spor ve fitness merkezinizin sürekli bir müşteri temsilcisi olmasına gerek kalmaz. Bu, işletmeniz için zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Kolayca erişilebilen online menü sistemi sayesinde müşterilerinizin beklentilerini karşılayarak memnuniyetlerini artırır ve onlara zaman kazandırırsınız.

Siparişinizi hem en çok kullanılan yazılım üzerinden yapın hem otomatikleştirin ne siz yorulun ne müşteriniz.