Tarım

Birden fazla para birimi, bütçeleme ve banka mutabakatı özelliği ile SAP Business One, işletmenizin daha verimli ve daha üretken olmasını sağlayan finans ve muhasebe işlevlerini eksiksiz sunar.

MRP sihirbazı ile talep tahmini özelliğini kullanarak, yalnızca geçmişe ve alınan siparişlere değil, yeni sipariş öngörüsüne dayalı talebi tahmin edin. Tahmin hesaplamaları, ürününüz için talebi görselleştirmenize ve üretim planlamanızı buna göre ayarlamanıza yardımcı olur.

Bu sistem tedarikçilerinizle veya bayi yada satıcı ile ilgili faaliyetleri yönetebilir.

SAP Business One, işletmeniz için yeni müşteri kazanmak, mevcut müşterilerinizi elde tutma, sadakat ve kârlılığın tam kontrolünü sağlayan CRM'i çözümün bir parçası olarak sunar. Pazarlama, satış, satın alma ve servis takibi ile eksiksiz ve entegre yapısı, tüm yaşam döngüsü için uçtan uca görünürlük sağlar.

Şirketinizin yaşam döngüsü boyunca tüm sözleşmelerinizi yönetir.

Performans ve envanter yönetimi için bir yönetim platformu sağlar ve böylece şirketinizin büyümesine yardımcı olur.

Ana ürünleri, seri numaralarını ve barkodları, toplu, gruplu veya kategorili fiyat listelerini yönetmenin yanı sıra alternatif ürünleri tanımlar, envanter artışını veya azalmasını tanımlar, döngü sayılarını yürütür ve gerçek ve olası siparişler için listeler oluşturur.

Tüm çözümler için sunulan benzersiz bir birleşik mobil platform, satış sürelerinizi daha kısaltmaya ve daha hızlı müşteri teslimatına yardımcı olur.

Tüm iş döngülerinizi sürekli inceleyerek kar ve maliyet analizi yapmanızı sağlar.

Güncel teknolojisi sayesinde tüm diğer platformlarla haberleşir. Sizi hızlandırır.


Tarım Sektörüne İlişkin SAP Business One Çözümleri
SAP Business One Çözümleri