Temel Özellikler


1) Finansal Yönetim
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için tasarlanan SAP Business One ile tek bir ERP çözümüyle muhasebe- finans yönetimi ve tüm bankacılık işlemlerinizi çözümleyin. Üstelik bunları entegre olarak çalışan diğer süreçlerinizle tamamlayın. 
2) Satış ve Pazarlama Yönetim
Satış sürecinden müşteri yaşam döngünüze olan operasyonlarınızı etkili bir şekilde yönetin. Müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamak amacıyla, beklentileriyle entegre bir görünüme sahip olun.
3) Proje Yönetimi

İnsan kaynakları yönetiminden hizmet yönetimine olan süreçlerinizi dashboardlarla size verileri sunar.
4) Üretim

SAP Business One ile üretim önerileriniz, iş emirlerine dönüştürür ve bunları onaylayarak iş belgelerini, rota kartları ve toplama listeleri entegresiyle doluluk durumunu kontrol edebilirsiniz.


5) Üretim Planlama ve Envanter Yönetimi

Farklı ürün maliyet modelleri ve birim fiyatlandırma ile envanterinizi yönetir ve ürün ana verilerinizi analitik raporlarla size sunar. Çok seviyeli malzeme faturalarını (BOM) oluşturup, bakımlarını sağlar. MES ve MOM ile entegre olarak, ani değişikliklere ve yıkıcı yeniliklere daha hızlı cevap verir.6) Satın Alma ve Tedarik Zinciri Yönetimi

Optimum sevkiyat planlamasını ve takibini mümkün kılarken, ürün çeşidinden ürüne ait belirli özellikleri dikkate alarak sayısız ürün stok kodu açılmasını destekler.