Logo Yazılım Hakkında

Logo Yazılım kurulduğu 2002 yılından bu yana dünya markası iş ortakları, deneyimli ve uzman sertifikalı kadrosu ve sektörde edindiği tecrübe ile hızla gelişen bilişim sektörüne yazılım teknolojisini profesyonel ve kaliteli hizmet ile entegre etmiştir. şartlara uygun olarak müşterilerine sunmaktadır. verimlilik planı çerçevesinde ürünler sunmaktadır.


Logo yazılımı; Oluşturduğu yazılım çözümleri ile birçok sektörde yer almış kurumların iş şartlarını düzenleyerek, kullanıcıların konfor ve verimlilik çerçevesinde işlemlerini hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan sektörün önemli markaları arasında yer almaktadır. ve üzerinde çalışmaya özen gösteriyor.

Logo yazılımı, keyifli aşamalardan ve anlaşılır süreç akışlarından oluşan bir teknoloji tasarımı oluşturmak istiyor ve bunu adım adım gerçekleştiriyor. Firmaların maliyetlerini düşürmelerine olanak sağlarken, çeşitli ürünler oluşturarak verimliliği artırma çabası oluşturmakta ve yazılım üreterek bunu desteklemektedir.

Beecorp Yazılım bugün Türkiye'nin en büyük yazılım şirketi Logo Yazılım'ın Yetkili Satıcı unvanı altında Ticari Paket Yazılımlarını ve bütünleşik İş Yönetimi Çözümlerini CRM, Perakende (Pazar) Çözümleri, Satış Sonrası Servis, Bakım, müşterilerine anahtar teslimi projeler sunmaktadır. Bütçe, E Tahsilat, Doküman Yönetimi, Barkod ve Depo Otomasyonu ile sektörler. Satış Sonrası Destek, Danışmanlık Hizmeti ve Raporlama Çözümleri ile işletmelere değer katarak kullanıcıların talep ve beklentilerine göre ilerleme sağlanır.

Logo yazılımının misyonu şu şekildedir; Bilgi teknolojilerini kullanarak işletmelerin çağdaş yönetim sistemlerine göre yapılandırılmasına olanak sağlayan, verimliliklerini ve karlılıklarını artıran çözümler üretebilmek olarak ifade edilebilir.

Logo yazılım vizyonu, KOBİ'lerin girişimcilik, yaratıcılık, yenilikçilik ve yüksek katma değer hedeflerine ulaşabilmeleri için müşterilerini BT çözümleriyle desteklemek olarak açıklanabilir.

 Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini temel alan bir bakış açısıyla hizmetini sağlıklı bir şekilde organize ederek farklı alanlarda etkin çözüm önerileri geliştirir. Bu çözümler;

 1. KOBİ Çözümleri
 2. ERP Çözümleri
 3. İnsan Kaynakları Çözümleri
 4. İş Analitiği Çözümleri
 5. İş Akışı Çözümleri olarak ifade edilir.

Ayrıca logo yazılımı için e-devlet çözümleri bulunmaktadır. Bunlar;

 1. E Fatura
 2. E Defter
 3. E Mutabakat
 4. E İhracat
 5. E Arşiv
 6. E İrsaliye olarak adlandırılır.

Kullanıcılar tarafından yapılan işlemlerin daha hızlı ve etkin bir şekilde organize edilmesi ve ilerlemesi için tüm çözümler geliştirilmiş ve kolaylaştırılmıştır. Her yerden zaman ve mekandan bağımsız etkileşimler sayesinde işlemler daha da hızlı ilerler. Güven çerçevesinde sağlanan çalışmalar, kullanıcıların verilerini inceleme, güncelleme ve birbirlerine iletme fırsatı geliştirmelerine olanak tanır.