Firmalar tüm işlemlerini güvenilir, kolay ve aktif bir şekilde ilerletebilmek için bazı teknolojik gelişmeleri takip etmek istemektedirler. Bu durum ile istedikleri sonuca kolayca ulaşmak isterler. E-irsaliye de teknolojik gelişmeler sonucunda oluşturulan sistemler arasında yer almaktadır. İşletmelerin operasyon süreçlerinin kolaylıkla çözülmesini sağlayan bu sistem, finansal anlamda da kar etme imkanlarını içermektedir. Bu durumdan dolayı kullanımının güvenli bir şekilde kurulması sağlanmalıdır.

Geçmişten günümüze işletme çalışmalarının istenilen düzeyde düzenlenmemesi işletmelere maddi zararlar vermektedir. Bu durum da işlemler yapılırken zaman kaybına neden olmaktadır. Bunu önlemek ve zararları önlemek ve ortadan kaldırmak için online e-irsaliye hazırlanır. Güvenilir ve kullanımı kolay bir tesis gibi görünüyor. E-fatura sorgulama ve e-arşiv fatura uygulamaları ile desteklenmektedir. E-fatura sistemi ile kullanıcılar elektronik ortamda veri saklama imkanına sahiptir. E-defter sistemi ile etkin çözümler sunar.

E İrsaliye Uygulamasına Kimler Geçebilir?

Sektördeki birçok firma e-irsaliye hizmetinden yararlanma imkanına sahiptir. Bu sayede mevcut durumda kurumsal vizyon ile bu alanı büyütmek mümkündür. Hukuki anlamda ise istenilen sonuca sorun çıkarmadan ulaşmak mümkündür. Bu bağlamda Logo yazılımı, kullanıcılarına etkin ve ilgili bir şekilde yardımcı olma fırsatı sunar. Zamandan tasarruf edilmesini sağlayan firmamız, yenilikçi ve modern bir anlayışla destek sunmaktadır. Kağıt irsaliye yerine e irsaliye, işlemlerinizde size yardımcı olacak bir sistem sunar ve elektronik ortam çerçevesinde alıcıya elektronik irsaliye teslim etme imkanı verir. En önemli avantajlarından biri kağıt israfını önlemesi ve çevre dostu sistemlere başvurmasıdır. Bu sayede arşivleme sorunu ortadan kalkar ve düzenlenir. İrsaliye arama, geriye bakma gibi sorunlu durumlar ortadan kaldırılarak her an erişim sağlanır. Ayrıca logo yazılımı, e-irsaliye uygulamasını desteklemek için başka hizmetler de sunmaktadır; logo mind navigator bu hizmetlere örnek olarak verilebilir.

E İrsaliye Uygulamasının Avantajları Nelerdir ?

E-irsaliyenin avantajlarından biri de çevre dostu olmasıdır. Kağıttan kurtulmayı sağlayan sistem, işletmelere maddi anlamda da katkı sağlıyor. Matbaadaki finansal yatırım ortadan kaldırılarak destek sağlanır. Bu durumda destek talep edildiğinde kurumsal müşteri hizmetlerine erişim sağlanarak yeterli ve gerekli bilgi donanımı temin edilir. Alanında uzman kişiler, kullanıcıları doğru yönlendirerek işlemlerinde yardımcı olmaya çalışırlar. Kolay entegrasyonu sayesinde hızlı çözümler almak da mümkündür. Daha güvenli veri akışı gerçekleştirmek mümkündür. Dijital ortamda tutulan veri sırasına istediğiniz tarih aralığında ulaşarak gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz. Diğer logo yazılım sistemleri olan logo e uzlaştırma ve Tiger hr ile de kaliteli sonuçlar almak mümkündür.