Gerçekler ortaya çıkıyor...

SAP’ nin 40 yıllık tecrübesiyle geliştirdiği SAP Business One yazılımı ile müşterilerine, diğer ERP yazılımlardan daha kapsamlı bir hizmet sunuyor.

Türkiye’ deki 10. Yılını dolduran SAP Business One birçok özelliği içeriyor ve 500’ den fazla endüstriyel çözümlerle, ihtiyacınız olan uygun fonksiyonları size sunmaktadır. Ayrıca dünyanın neresinde olursanız olun, 900’ ün üzerinde yer alan SAP Business One partnerlerinden destek almanız mümkündür. 

KOBİ’ ler için tasarlanmış SAP B1 çözümünün 60.000’ den fazla müşterisi bulunmaktadır. Bu yüzden kendisini sürekli yenilen bir teknolojiye sahiptir.

Yıllar boyunca birçok işletme, SAP’ nin pahalı bir proje olduğunu düşünerek farklı ERP yazılımlarına yöneldiler. SAP de büyük ölçekli, çok uluslu şirketlerde yaptığı projelerden dolayı bundan etkilendi. Ancak SAP bu algıyı kırmayı SAP Business One ürünü ile başardı. Diğer ERP sistemlerindeki “herkese uygun” çözüm doğru bir yaklaşım değildir, çünkü işletmeler aynı zamanda daha fazlasına ihtiyaç duyuyor ve SAP Business One’ da sektörel çözümler geliştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.